| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | PA Amplifier |
| Speaker Material: | Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | LBG-502 |
| Rated power | 6W,10W,15W |
| Line voltage | 70-100V |
| Sensitivity | 98db |
| Dimension | 200*105*275 mm |
