|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Metal |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Model | LTH-807 2.5" |
| Rated power | 6W |
| Line voltage | 100V |
| Sensitivity | 90dB |
| Frequency response | 90-18KHZ |
| Hole for mounting | Dia.101*60mm/90mm Dia for hole |