|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Metal |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | LTH-8316 6" with coaxial |
| Rated power | 30W |
| Power | 110V-240V |
| Sensitivity | 88dB |
| Frequency response | 90-20KHZ |
| Hole for mounting | Dia230 /200mm for hole |