|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Metal |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | LTH-8215S 5" |
| Rated power | 25/50W |
| Impedance | 8 Ohms |
| Sensitivity | 88dB |
| Frequency response | 100-20KHZ |
| Hole for mounting | Dia203*85mm /180 mm for hole |




