| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Metal |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | LTH-906 |
| Rated power | 5-10W |
| Line voltage | 70-100V |
| Sensitivity | 92dB |
| Frequency response | 100-13KHZ |
| Hole for mounting | 245/220mm |

